Seofit.net Tanıtım Yazısı

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

Veya bu URL’yi kopyalayıp paylaşabilirsiniz.

Tarif Defterime Ekle

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Seofit.net Tanıtım Yazısı

  • 4 Kişilik
  • Orta

Tarifimize başlayalım

Paylaş

 

Seofit.net sitesinin gerek SEO olsun gerek çeşitli yazılar olsun hepsinde oldukça tecrübeli olan adminleri bulunmaktadır. Diğer sitelere bakacak olursak, en büyük şikayetleri çokça para harcayıp siteye makale veya tanıtım yazısı eklemek fakat ileri gitmek, öne çıkmak isterken geriye gitmek… Peki durumun böyle olmaması için neler mi yapılmalı?

İlk öncelikle diğer sitelere bakıp onların neler yaptığını anlamak lazım fakat kıskançlık ve hırs ile değil, empati kurarak. Siteye tanıtım yazısı ve çeşitli yazılar alınmalı evet ama alım yapılırken çok fazla abartılmamalı. Bir diğer husus ile yazıların içinde sürekli aynı linkin eklenmesi. Sürekli aynı link eklenmezse yazılar daha ön plana çıkar bu yüzden bu konuya da dikkat edilmelidir.

Kelime sayılarına gelecek olursak 300-500 ya da daha fazlası olmamalı çünkü kelime sayısının fazla olmasının size bir faydası yok. 150-200 kelimelik yazılar yeterli olmaktadır. Yazılar mutlaka zamana yayılmalıdır. Eğer sitenin milyonlarca ziyaretçisi yok ise günlük 5-10 arası link kazanamaz zaten. Sitenizin hitine göre ekleme yapmaya özen göstermek oldukça önemli. Örneğin hit 50-100 arası ise yani kısıtlı ise sürekli içerik eklemeye özen gösterilmelidir.

Seofit.net’in değerli adminin değerli tavsiyeleri eminiz ki konuyla ilgilenenlerin işine oldukça yarayacaktır. Son olarak kesinlikle ve kesinlikle hırs ve kıskançlık yapılmamalı. Diğer siteleri kontrol ederken empati kurmak çok önemlidir, yeri geldiğinde de tebrik edilmelidir.

(Visited 76 times, 1 visits today)

Arkadaşlarınla Paylaş

Tarif yorumları

İlk yorumu yazan siz olmak ister misiniz ? :)
Kaşarlı Et Sote Tarifi
Önceki
Kaşarlı Et Sote
Fırında Kaşarlı Patatesli Tavuk Tarifi
Sonraki
Fırında Kaşarlı Patatesli Tavuk
Kaşarlı Et Sote Tarifi
Önceki
Kaşarlı Et Sote
Fırında Kaşarlı Patatesli Tavuk Tarifi
Sonraki
Fırında Kaşarlı Patatesli Tavuk

Add Your Comment