Egepen PVC Kapı Pencere Sistemleri

Sosyal medyada paylaşabilirsiniz:

Veya bu URL’yi kopyalayıp paylaşabilirsiniz.

Tarif Defterime Ekle

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Egepen PVC Kapı Pencere Sistemleri

  • Orta

Tarifimize başlayalım

Paylaş

Çağımızda şirketlerin yönetim sistemi politikaları son derece önem arz etmektedir. Bu konuda planlı hareket eden dünyaca tanınmış şirketlerden biri Ege Profil Tic. ve San. A.Ş. çalışmalarını sürdürürken yürürlükteki mevzuata, dünya standartlarına göre hareket etmekte ve uygulamakta olduğu Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Enerji ve Bilgi Güvenliği Sistemlerini sürekli olarak geliştirip iyileştirerek örnek olan firmalar arasında yer almaktadır.

 

PVC Sektöründe Bir Dünya Şirketi: Ege Profil

 

1981 yılından bu yana yüksek teknolojiyi takip eden kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hareket eden Ege Profil Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ulusal ve uluslararası platformlarda PVC profil sektöründe kalıcı başarı ve yatırımları ile gündeme gelmektedir. Teknolojiye yatırımı ilke edinen Ege Profil, oluşturduğu uygulanabilir politikalar ve AR-GE alanındaki çalışmaları ile PVC alanında ülkemize liderlik etmekte, ülkemizi uluslararası arenalarda temsil etmektedir.

PVC sektöründe öncü üretici firmaların başında gelen Ege Profil, dünya çapından PVC profil üretici olarak tanınan Deceuninck Grubu ile iş birliği yaparak grubun en büyük hissedarlarından biri olmuştur. Bu birliktelik ile beraber dünya standartlarında üretimine güç kazandırmıştır. Ege profil, yılların verdiği tecrübe ile Winsa, Pimapen, Maestro, Inoutic, Camoda ve egepen deceuninck markaları ile kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Egepen Deceuninck

 

PVC profil sektöründe dünya standartlarında üretim yapan Egepen deceuninck, geniş ürün kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile farkını ortaya koymaktadır. İzmir’de faaliyet gösteren firma, üretim tesisleri için 78 bin 300 metre kare kapalı alan ile 120 bin ton üretim kapasitesine haizdir. Üretim aşamalarında, ilk aşamadan son aşamaya kadar iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına, çevre sağlığı ve temizliğine azami dikkat ve özen gösterilmektedir.

Türkiye’nin penceresi olarak reklam sloganlarında akıllara yerleşen Egepen deceuninck markası, her daim yeni ve gelişen teknolojiyi takip etmekte ve müşterilerinin yaşam konforunu artırmaktadır. Yaygın bir bayi ağına sahip olan firma, ülkemizin her bölgesine ürün teslimatını gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamak isteyen firma, bayilerinin çalışmalarını da yakından takip etmekte, bayilerinde çalışanlar için çeşitli eğitim seminerleri düzenlemektedir.

 

Egepen Deceuninck Vizyonu

 

PVC sektörünün tanınan markasının Egepen Deceunink’in vizyonu, teknolojideki hızlı gelişmeleri yakından izlemek ve bu gelişmeler ve insanların ihtiyaçları kapsamında AR-GE çalışmalarına da ivme kazandırarak yeni ürünler üretmek ve tasarlamaktır. Yatırımları ve üretim politikaları ile istihdam yaratmak, istihdamın büyümesine olumlu yönde katkıda bulunarak ülkemiz ekonomisinin gelişimine destek olmaktır.

 

PVC, Pencere ve Kapılar için Neden İlk Tercih

 

PVC, pencere ve kapılar için yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Ayrıca PVC, piyasada kapı ve pencereler açısında en iyi yalıtım malzemesi olarak kabul görmektedir. Klasik yalıtım çözümleri içinde bu özelliği ile en çok tercih edilen malzemedir. Alüminyum ve ahşap ile termal yalıtım katsayıları karşılaştırıldığında katsayısının düşüklüğü ile enerji performansının yüksekliği ortaya çıkmaktadır.

 

Ses Yalıtımı ve Az Bakım Avantajı

 

PVC kapı ve pencereler, ses yalıtımını en iyi şekilde sağlamaktadır. Gürültülü ortamların olumsuz etkilerinden evleriniz ve ofislerinizde akustik yalıtım ile sizleri ve sevdiklerinizi korumaktadır. PVC pencere ve kapıların bakımı pratik ve kolaydır. Az bakım gerektirir ve rengi solmaz. Şık ve estetik görünümünü uzun yıllar korur.

(Visited 2.016 times, 1 visits today)

Arkadaşlarınla Paylaş

Tarif yorumları

İlk yorumu yazan siz olmak ister misiniz ? :)
Leziz Patlıcan Musakka Tarifi
Önceki
Leziz Patlıcan Musakka
Sonraki
İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Leziz Patlıcan Musakka Tarifi
Önceki
Leziz Patlıcan Musakka
Sonraki
İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Add Your Comment